Afgelopen vrijdag 10 juli is de tienergroep Squad4J6 (dat spreek je uit als: Squad for Jesus) feestelijk van start gegaan in de H. Franciscusparochie Bommelerwaard. Onder een grote tent genoten jongeren en begeleiders in de tuin van de Martinuskerk in Velddriel samen van een barbecue, spelletjes en een warme onderlinge kennismaking.
In deze sfeer van gezelligheid, gedeeld geloof en liefdevolle vrede staan vragen centraal als “Wie is Christus?” en “Wie is God?” en “Wat betekent hij voor ons?” Deze vragen vormen de basis in de activiteiten van Squad4J6 die maandelijks plaatsvinden.
De eerstvolgende bijeenkomst is vrijdagavond 11 september. Heb je interesse om met ons mee te doen? Aanmelden is nodig via:
